Symulator Prawo Jazdy

www.symulator.freemind.pl Symulator Prawo Jazdy: pozwala w łatwy i przyjemny sposób oswoić się z techniką prowadzenia samochodem oraz w praktyczny sposób sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego.

Bezpiecznie możesz zasiąść za kierownica samochodu i doskonalić swoje umiejętności. Nie sprawiając zagrożnia dla innych uczestników ruchu możesz poruszać się po mieście i reagować na sytuacje które spotkają Cię podczas prawdziwej przejażdżki. Gdy przejdziesz już wszystkie lekcje przewidziane programem kursu, zasiądź za kierownica samochodu egzaminacyjnego i zdaj egzamin zanim jeszcze do niego przystapisz.

W naszym egzaminacyjnym miasteczku spotkają cię sytuacje drogowe które mogą przytrafić ci sie na egzaminie. Dobrze jest je opanować zanim zapłacimy za egzamin na prawo jazdy. Miły instruktor, który nigdy nie krzyczy na swoich kursantów poprowadzi cię swoim głosem przez najtrudniejsze manewry drogowe. Miasto, które dla Ciebie przygotowaliśmy jest odzwierciedleniem prawdziwego, polskiego miasta. Realistyczna grafika sprawi że poczujesz się jak w prawdziwym samochodzie. Jedź ostrożnie ponieważ na drodze możesz spotkać innych uczestników ruchu: pieszych, tramwaje, inne samochody, pojazdy uprzywilejowane. Wytęż swoją uwagę i reaguj na wszystkie znaki znajdujące sie na Twoje drodze oraz sugestie i porady instruktora.

Jeżdżąc naszym symulatorem wyrób sobie prawidłowe nawyki które później sprawią że bedziesz profesjonalnym i bezpiecznym kierowcą. Powodzenia na kursie i na egzaminie prawa jazdy.

Szerokiej drogi!!!