Speedway Liga

www.speedwayliga.pl Speedway Liga: gra, o której miłośnicy żużla marzyli od lat.To wręcz spełnienie wieloletnich marzeń kibiców żużla - gra o najlepszej lidze Speedway na świecie! W grze występują trzy ligi oraz wszystkie zespoły. Miłośnicy FIM Speedway Grand Prix 3 będą zaskoczeni, jak zostały poprawione i ulepszone same wyścigi, które tym razem są jeszcze bardziej realistyczne dzięki nowemu trybowi "symulacja". To tytuł, obok którego żaden fan żużla nie będzie mógł przejść obojętnie!
- Wszystkie zespoły i trzy ligi
- Tryb kariery - wystartuj w najniższej lidze i walcz ze swoją drużyną o kolejne awanse, a następnie wywalcz mistrzostwo!
- Nowy tryb - "symulacja" - jeszcze bardziej realistyczna, zmieniona mechanika gry, która wymaga od graczy balansowania ciałem, gazem i sprzęgłem oraz większej precyzji w każdym elemencie wyścigu - od startu, poprzez wiraż, na prostej kończąc.
- Rozbudowany garaż 3D - ogromna ilość modyfikacji technicznych motorów i tuningowania, nowe rodzaje części do zakupu, dostęp do wszystkich informacji związanych z ligą.
- Znacznie lepsza grafika - wspaniałe efekty świetlne, ładniejsza nawierzchnia torów i dziesięciokrotnie więcej animacji zawodników w porównaniu do FIM Speedway Grand Prix 3.
- 22 stadiony - na których ścigasz się za dnia, bądź przy zachodzie słońca, jak w prawdziwych rozgrywkach ligowych.
- Multiplayer online - dla czterech graczy naraz.
- Zewnętrzny edytor - dzięki któremu można stworzyć własną drużynę!

Wymagania Sytemowe:

-CPU: Intel Pentium IV 2GHz albo AMD Athlon 2400+
-GRAFIKA: GeForce 7600 albo Radeon 9800
-RAM: 1GB (2GB Vista)
-OS: Windows XP/Vista
-HDD: 4 GB
-KARTA MUZYCZNA: zgodna z DirectX9
-NAPĘD: DVD
-INTERNET: Połączenie z internetem do gry wieloosobowej